Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 9, 84-200 Wejherowo +48 797 411 025 groszkowskajustyna@gmail.com
shape

Centrum Wspomagania Rozwoju MEGAMOCNI

To idealne miejsce zarówno dla dzieci i dorosłych, którzy borykają się z problemami, które można rozwiązać za pomocą słuchu.

Dlaczego my?

Wykwalifikowana kadra posiadająca ogromne doświadczenie przy pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

img

Parę słów o mnie

Mówi się, że jeśli kochasz to, co robisz, to nigdy nie pracujesz. Ja uwielbiam swoją pracę, chętnie się szkolę i z ogromną przyjemnością podzielę się moją wiedzą z Tobą.
 
Działalność prowadzę od 2015 roku. W 2021r postanowiłam rozwinąć miejsce, które stworzyłam przekształcając je w Centrum wspomagania rozwoju MEGAMOCNI. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
 
Wracając do początków... Ukończyłam studia licencjackie na specjalizacji pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, studia magisterskie z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym. Studia podyplomowe kontynuowałam na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika). Dalej, szkoliłam się (w mojej ocenie) u najlepszych:
 
 • Szkolenie z zakresu stymulacji audio-psycho lingwistycznej metodą Alfreda Tomatisa w Centrum Audio-Psycho-Fonologii „ESPACE” w Warszawie prowadzone przez Małgorzatę Szurlej (która własną praktykę zdobywała pod okiem samego A. Tomatisa).
 • Roczne szkolenie z zakresu diagnozowania i leczenia niedojrzałości neuromotorycznej The Institute for Neuro-Physiological Psychology
 • Studia podyplomowe z integracji sensorycznej w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie.
 • m.in.: terapia ręki, arteterapia, sensoplastyka, kinezjologia edukacyjna Denisona, Integracja Bilateralna- biorę udział w warsztatach i konfrencjach. Korzystam z superwizji koleżeńskich.

  Moja wizja
  Uważam, że podstawą prawidłowego rozwoju jest ruch i właśnie dzięki niemu najprościej dotrzeć do mózgu.
  Holistycznie i indywidualnie traktuje, każdego z moich pacjentów.
  Bo budować zaczyna się od fundamentów.

 

 

* Polak to panieńskie nazwisko Pani Justyny Groszkowskiej.

Zadzwoń i sprawdź
jak działa trening słuchowy.